Konum: 34865 Kartal/İSTANBUL
+90 216 352 2028
bilgi@webliko.com

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Firmamız 2008 yılından bu yana web sitesi tasarımı ve yazılım geliştirme alanında bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren bir firmadır.

Kurulduğu ilk yıllarda freelancer olarak web tasarım hizmetleri sunan firmamız daha sonra kurumsallaşarak WEBLİKO İnternet Hizmeleri ismini almış ve faaliyetlerine bu marka altında devam etmiştir.

2014 yılında İstanbul kartal'da ofisimizi açıp, ülkemizde yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterimize hizmet vermeye başladık. Geçtiğimiz yıllarda tasarımlarımız ile beraber taktirleri toplayıp, müşteri ilişkilerimizle beraber sevgi ve saygı gördük.

Webliko İnternet Hizmeti bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği öz güveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Firmamız Tarafından Sunulan Hizmetler

Web Site Tasarımı

Uzman web tasarımı ekibimizle beraber talep ettiğiniz kurumsal ve bireysel web siteleri 2 ile 6 hafta arasında tasarlanarak sizlere teslim edilir.

Seo Hizmetleri

Uzman arama motoru optimizasyonu ekibimiz ile beraber web siteleriniz %100 SEO uyumlu hale getirilir. Bu çalışmalar periyodik olarak uygulanmakta olup yaklaşık 6 ay sürmektedir.

Sosyal Medya

Kurumlar ve bireysel kullanıcılar için hazırladığımız hizmetimiz ile sosyal medya platformlarında her zaman rakiplerinizin önünde olmanız için çalışıyoruz ve sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Adwords Reklam

İnternet sitenizle ilgili çalışmaları yaparak hedef kitleniz olan kelimelerde, en düşük maaliyetler ile üst sıralarda reklamlarınızın yayınlanmasını sağlıyoruz ve reklam verme hizmeti sunuyoruz.

Yönetim Ekibimiz

Webliko Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri Yönetici Kadrosu

Murat AYDIN
Web Tasarım
Yener KESKİN
Yazılım Geliştirme
Cengiz TULUMCU
Seo Uzmanı
Burak BEKTAŞ
İnternet Teknolojileri
Şafak GÜNGÖR
Müşteri İlişkileri